Proč zvolit naše služby?

  • Rychlé a komplexní založení společnosti podle Vašich požadavků za vysoce příznivé ceny, které jsou jedny z nejnižších na českém trhu.
  • Založení firmy pro Vás zařídímeběžně do 8 dnů po obdržení Vámi podepsaných dokumentů. Vyřízení je zcela v naší režii, v případě založení s.r.o. hradíte téměř pouze zákonem stanovené poplatky spojené s registrací. Ušetřete 50-80% nákladů oproti běžnému založení přes právní kacelář.
  • Můžete si vybrat také z již hotových ready made společností společností pro co nejrychlejší získání firmy a začít podnikat již v den převodu ready made firmy na vaši osobu.
  • Dále můžete využít pro svou firmu poskytnutí virtuálního sídla společnosti či zajištění profesionálního zpracování účetnictví pro Vaši novou i stávající společnost - to vše jedním kliknutím.
  • Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo budete chtít vykonat nějakou změnu, máme připravenou kvalitní zákaznickou podporu a dlouholeté zkušenosti se zakládáním všech typů firem a s prodejem ready made společností.

Založení-společnosti-online.cz s.r.o. Vám nabízí jednoduché a rychlé založení různých typů firem online a z pohodlí Vašeho domova. Jednoduchým způsobem si pouze snadno vyberete typ firmy k založení (s.r.o. nebo a.s. nebo SE ) a zvolíte způsob, jakým chcete novou společnost pořídit - založení společnosti na míru nebo koupě ready made společnosti.

Naše společnost pro Vás připraví veškeré potřebné dokumenty tak, aby odpovídali stávajícím administrativním a právním požadavkům a zašleme Vám je emailem na Vámi zvolenou elektronickou adresu. V emailu či telefonicky Vám také sělíme potřebné kroky a návod, jak dále postupovat. Podepsané a potvrzené dokumenty nám již zašlete poštou a od této chvíle se již nemusíte o nic starat, vše je na nás. Zařídíme veškeré právní úkony, dokumenty a jednání na úřadech a Vám zašleme hotové dokumenty, které se k firmě vztahují.

Osobní schůzka je rovněž samozřejmostí a je zdarma, pokud si nejste s něčím jisti, rádi Vás přivítáme u nás v kanceláři.

Pokud Vám nebude cokoliv jasné, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, zodpovíme Vám veškeré dotazy.

Můžeme Vám nabídnout také celou širokou řadu dalších služeb, zejména poskytnutí sídla firmy - virtuální kaceláře, vedení účetnictví, tvorbu webu, zvýhodněné telefonní tarify, offshore společnosti či právní služby.

1607

Generální partner