Postup založení společnosti s ručením omezeným

Níže Vám nabízíme přehled praktických rad a zkušeností, které jsme pro Vás pro přehlednost rozdělili do několika oblastí, do kterých obsahově spadají.

 

Pokud budete chtít Vaši společnost s ručením omezeným (případně akciovou společnost) vlastnit co nejdříve, můžete si zakoupit již hotovou READY MADE společnost, kdy dochází pouze k převodu obchodní společnosti na zákazníka.

Jedná se o již založenou společnost, která je zapsána v obchodním rejstříku bez historie, závazků a pohledávek s garancí bezdlužnosti. Tuto firmu si můžete zakoupit ihned a po 24 hodinách Vaší objednávky můžete s Vaší novou firmou podnikat. Velkou výhodou při této objednávce je již splacený základní kapitál a tudíž nepotřebujete 200.000,- Kč na základní kapitál. Zákazník si tedy kupuje za základní cenu cca 26.900,- Kč obchodní podíly (u akciové společnosti akcie) v nominální hodnotě společnosti, která už je zapsána v Obchodním rejstříku, má přidělené IČO a vyřízené volné živnosti.

Specializované firmy, zabývající se prodejem ready made společností, Vám také zaručí, že kupujete společnost bez jakékoliv obchodní historie a dluhů, čím předejdete potom nejakým nepříjemným zjištěním.

Při založení společnosti na míru je potřeba zákazníkem splatit 200 000,- Kč na základní kapitál a celý proces trvá cca 8 pracovních dnů. Tento proces začíná sepsáním zakladatelské listiny do dne zápisu společnosti v Obchodním rejstříku a vyřízení živností. Cena společnosti na míru se pohybuje od 15 900,- Kč.

1568

Generální partner