Jak funguje naše zakládání firem online?

V případě ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTÍ S.R.O., A.S. ČI SE Vás čekají tyto následující a postupné kroky:

1. Vyberete si typ společnosti, kterou chcete založit

Jednoduchým způsobem si přes hlavní menu - založit firmu - vyberete typ společnosti, kterou máte zájem založit, tedy společnost s ručením omezeným, akciovou společnost či evropskou akciovou společnost.

2. Vyberete způsob založení - na míru / ready made

Po zvolení typu společnosti si vyberete, jakám způsobem chcete tutu firmu založit:

1) založení na míru - jedná se o založení Vaší firmy na klíč, jste prvním jednatelem i společníkem firmy, potřebujete složit částku odpovídající základnímu kapitálu společnosti (např. u s.r.o. 200.000,- Kč), zápis nové firmy na níru trvá zhruba 8 až 10 pracovních dnů

2) koupě ready made společnosti - v takovém případě si koupíte podíl v již předzaložené ready made společnosti, která je již zapsána do OR, můžete začít za společnost okamžitě jednat a nepotřebujete skládat základní kapitál

3. Vyplníte krátkou webovou objednávku

Při vyplnění krátké webové objednávky nám poskytnete své kontaktní údaje, abychom Vás mohli kontaktovat k dalšímu vyřízení Vaší objednávky.

4. Upřesnění objednávky a cenová nabídka

Na základě upřesnění Vaší objednávky s naším pracovníkem nám poskytnete přesné informace o tom, jak bude nově nastavena Vaše společnost (typicky - název, sídlo, jednatel, společník, předmět podnikání apod.) a my Vám vypracujeme cenovou nabídku.

5. Uhradíte poplatky spojené se založením společnosti

Podle drhuhu zakládané společnosti zaplatíte pouze zákonné poplatky spojené se založením společnosti, např. v případě s.r.o. na míru se jedná zpravidla o částku ve výši cca 18.000,- Kč včetně DPH.

6.  Zbytek založení provedeme za Vás

Připravíme veškeré dokumenty a plné moci, které si od Vás necháme podepsat. Veškeré další náležitosti a právní úkony provedeme díky Vaší plné moci sami. Vy budete pouze v případě založení společnosti na míru muset složit prostředky na zvláštní účet společnosti (v případě ready made to není nutné).

 

 

1607

Generální partner